איך בוחרים כיסוי גגות מתאים

הרבה מאד אנשים מתלבטים לגבי בחירת כיסוי גגות. ואמנם, ישנם הרבה מאד סוגים שונים של כיסויי גגות בשוק, ולפעמים לא ממש ברור מהו ההבדל ביניהם. בדרך כלל ההתלבטות נוגעת לקריטריונים כגון:

  • משקל כיסוי הגג
  • צבע הכיסוי
  • רמת העמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים
  • רמת העמידות בפני אש
  • מחיר הכיסוי
  • קלות ההתקנה
  • גמישות הכיסוי

במאמר הבא תוכלו לקרוא הכל על כיסוי גגות, כמו גם פנלים מבודדים, מהם ההבדלים ביניהם ומהו כיסוי הגג שיתאים לכם ביותר.

רב רעף

רב רעף (באדיבות עץ דקו)

רב רעף (באדיבות עץ דקו)

רב רעף הוא כיסוי שידוע במראה האסתטי והנאה שלו. הוא מזכיר מאד במראה שלו רעפי חרס, אך למעשה הוא שוקל כעשרים אחוז ממשקלם, כלומר הוא קל יחסית אליהם, ולכן פשוט יותר להרכיב אותו. רב רעף עמיד מאד בפני נזקי מזג האוויר, קרני UV, אש ורוחות חזקות. רב רעף מתאים לכיסוי של בתים, מבני תעשייה, מבנים ציבוריים ועוד.

איסכורית

איסכורית נחשבת לכיסוי גג שמתאים בעיקר למחסנים, חניות, מרפסות ומפעלים. היא קלה מאד ולכן מתאימה לבנייה קלה, היא גמישה ולכן ניתן להתקין אותה על שיפועים שונים של גגות ומחירה נמוך יחסית.

רעפי שינגלס

אם אתם מחפשים פתרון שיהיה עמיד ביותר וגם דקורטיבי למרפסת, לחנייה, למוסך, לחממה, הרי שרעפי שינגלס הם הפתרון האידאלי. הם מגיעים בהרבה מאד גוונים: אדום, ירוק, שחור, שקוף, לבן ועוד והם עמידים בפני קרני UV, רוחות עזות ואש.

פנלים לבידוד וכיסויי גגות שונים ניתן להשיג בהרבה מאד מקומות. כמובן שניתן להשיג אותם במרכזים גדולים של חומרים לבנייה, אך למעשה אפילו אם תעברו במקרה ליד מחסן עצים גדול, סביר מאד להניח שתוכלו למצוא בו סוגים שונים של פנלים מבודדים. הסיבה לכך היא שבמחסני עצים מוכרים עצים לבניית בתים מעץ, או עץ לפרגולה, ולשניהם צריך לפעמים להתקין מעל כיסוי כלשהו, על מנת להפוך אותם לעמידים יותר לתנאי מזג אוויר קשים של קיץ או חורף – אף אחד לא רוצה לשבת בחצר מתחת לפרגולה כשיורד עליו גשם זלעפות, או בקיץ כאשר קרני השמש כל כך חזקות ושורפות את עורנו, לכן חשוב להתקין כיסוי גגות או פנלים מבודדים מסוג כלשהו.

ולמי נגיד תודה אם לא למחסן עצים דקו על המאמר המעולה: www.etzd.co.il

2 תגובות “איך בוחרים כיסוי גגות מתאים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>